Podolog Lara Çorapcı

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Ben Lara Çorapcı. 2016 yılında Acıbadem Üniversitesi Podoloji Bölümü'nden mezun oldum. Mezun olmadan önce Acıbadem Hastanesi bünyesinde stajımı gerçekleştirdim.

2016 yılından itibaren Sevgi Çorapcı Ayak Bakım Merkezi'nde hizmet vermeye başladım.

2016 yılında okuduğum esnada Vakko Esmod Ayakkabı tasarım kursuna gittim. Daha sonra kendimi çizim alanında yetiştirdim ve kendi ayakkabı markamı oluşturdum. Kendi markamı ‘Lalishco‘ ortopedik, rahat ve şık görünümlü ayakkabıları imal etmeye başladım.

Podolog olarak insanları bilinçlendirmeye yönelik etkinlikler düzenledim. Özellikle Baropodometrik Ayak Analizi ve Biyomekanik konusunda çalışmalar düzenledim.

Podiatristimiz Sevgi Çorapcı ile beraber 1.Harran Uluslararası Podoloji Sempozyumu'na katılım sağladık.

Hacettepe Üniversitesi'nde sağlanan Biyomekanik Konferansı'na katılım sağladım. Tabanlık konusunda distribütörü olduğumuz ‘Perpedes’ markasını fabrikasında ziyaret edip sizlere özel, komplikasyonlara yönelik tabanlıklarımızı sizler için özel oluşturduk ve şu anda kliniğimizde sizler için bulundurmaktayız .

Podolog olarak ülkemiz için en büyük isteğim kişilerin ayak bakımları konusunda bilinçlenmesi ve özellikle diyabetik ayak bakımı ve sağlığı konusunda hassas olmamız gerektiğini vurgulamaktır. Kişilerin ayak sağlığı konusundaki şikayetleri için mutlaka bir podiatrist ve podoloğa başvurması gerekir. Bilinçsiz yapılan bir tedavi, sorunun daha çok büyümesine yol açabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Her şeyden önce sizin sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Podolog Lara Çorapcı

Üye olduğu dernekler

Podoloji & Podiatri Derneği

Instagram @podologlaracorapci

Anatomik ve ortopedik olarak ayak sağlığına en uygun şekilde sizler için tasarladığımız Lalishco markamıza kliniğimizden ulaşabilirsiniz, sipariş verebilirsiniz


Sizden Gelen Yorumlar