Sizden Gelenler

 Güler yüzlü hizmet ve doğru yaklaşım ile çok kısa sürede sorunlu ayaklarıma tekrar bakabildim.

Sevgi Çorapcı Ayak Bakım çalışanlarına teşekkürler.

Ahmet Özdilek


Sevgi Çorapcı; Bir Ankara Markası.

Tüm aile bireyleriyle karşılaşabileceğiniz sempatik bir ortam. Sadece Podiatri değil, Refleksoloji,cilt bakım ve daha nice konuşabileceğiniz iyi yetişmiş,bilgili,becerikli elemanların bulunduğu bir merkez.

Sevgi Hanımı, 2005 yılında bir gazeteye verdiği demeçle tanıdım. Kolay kolay alışkanlıklarımı değiştirmem. Öncelikle tamamen kaybettiğim bir sol ayak tırnağımın acısını artık pedikür ile gidermekten öte bir ehil ele teslim etmem gerektiğine inandım.

Yeni yolum net, tüm sorularımın cevabı oldu.

Geldim, 'Sadece Ayak'  kitabını aldım ve her ay düzenli bir şekilde devam ettim. Hatta randevularımı yıllık aldım. Sevgi hanım'ın kişiliği, bilgisi, enerjisi, doğru teşhis ve müdahaleleri sayesinde tırnağımı geri kazandım.

Başarılar diliyorum.
AYŞE ÖZDOLAY MÜDÜROĞLU


Sevgi Çorapcı Ayak Sağlığı'na doğumdan sonra geldim. Tırnaklarımdaki batık hayatımı karartmıştı. Ta ki buraya gelene kadar. Şimdi ayaklarım mutlu dolayısıyla bende mutluyum. Tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Havva Loğa


Sevgi Çorapcı benim kurtarıcı meleğim, onu tanıyana kadar yürümek,ayakkabı giymek, hele kışın ızdırap idi. Şimdi o kadar rahat ve mutluyum ki, iyiki tanıdım Sevgiciğim.
Hale Duru


Sevgi Çorapcı denilince akla sadece Ayak Sağlığı değil, güler yüz ve dostluk gelir. İyi ki onu tanımışız.
Aziz Demiriz


Uzun yıllardır genetik olarak ayaklarımda batık tırnak ve nasır gibi çok uzun süreli sıkıntılarım oldu. 2008 senesinden beri Sevgi hanım'a geliyorum.Bu işin mesleğini eğitimini almış ve işini son derece iyi yapmaktadır.  Sevgi Çorapcı Ayak Sağlığı  temiz ve hijyenik bir ortam. Çalışanları son derece ilgili ve alakalılar. Ailecek Sevgi Çorapcı Ayak Sağlığı'na geliyoruz. Ailecek mutluyuz.
Hasan Kırık


Hamilelikle birlikte tırnak batması sorunu yaşamaya başladım.Tam 16 ay canım acıyarak ve korkarak bastım sağ ayağımı.  Taki SEVGİ ÇORAPCI AYAK SAĞLIĞI ve sevecen uzmanları ile tanışana kadar. Tam 2 haftada tanınmayacak haldeki parmağımı iyileştirdi, hem de acısız. SOnsuz teşekkürler.
Süreyya Sezgin Benli


2007 yılında Sevgili arkadaşım Suna Kayaların önerisiyle Sevgi Çorapcı ile tanıştım. O gunden beri, yani yaklaşık sekiz yıldır, her dort haftada bir Ayak Sağlığında randevum vardır. Her gidişimde üç ay sonranın randevusunu alarak sonradan " tum saatlerimiz dolu"  tehlikesini önlerim.Kocam muntazam, yurt dışında yaşayan oğlum her gelişinde, bu iki günlüğüne de olsa, mutlaka Sevgi Hanimin hünerli elleri sayesinde ayaklarını sağlıklı tutarlar.

Sevgi Corapci kliniğinde geçirdiğim yarım saat ayrıca neşe ve enerji verir bana. Ayaklarımın mis gibi olması dışında tüm çalışanların neşeli, hep güler yüzlü ve yardımcı olmaları, düzeni hiç aksatmadan calışmaları ve Sevgi hanımla sohbet gün boyu mutlu hissettirir kendimi.
Mebrure İnan